Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Náš team

Predstavujeme vám náš šikovný a skúsený tím veterinárnych doktorov a sestričiek, ktorí vás budú sprevádzať návštevou na našej veterinárnej klinike.

MVDr. Patrícia Ondrejková

MVDr. Patrícia Ondrejková

Veterinárna lekárka

MVDr. Ondrejková ukončila v roku 2021 štúdium na Veterinárnej univerzite Brno. Štúdiom nadobudla pevné základy v prevencii, diagnostike a terapii ochorení spoločenských zvierat, ktoré počas štúdia rozvíjala o praktické skúsenosti na viacerých klinikách v Brne, Prahe a Bratislave. Pracovala tiež na našej partnerskej veterinárnej klinike Lionvet v Ivanke pri Dunaji, kde sa venovala konkrétne internej medicíne, chirurgii a medicíne drobných cicavcov.

Na klinike EasyVet sa venuje internej medicíne a chirurgii psov, mačiek a drobných cicavcov, taktiež zobrazovacím metódam USG a RTG. Súčasne pôsobí počas víkendových a pohotovostných služieb na partnerskej klinike PrimaVet v Rači. V budúcnosti by sa chcela zdokonaliť v kardiológii.