Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Recenzie

Prečítajte si, čo si o nás myslia naši pacienti.

Alena Chrupkova

Mám veľmi dobré skúsenosti s veterinárnou klinikou EasyVet v Petržalke. Mala som chorého maltézskeho psíka Bugiho, ktorý mal infikovaného kliešťa a taktiež mu zistili v rámci množstva vyšetrení, ošetrení, že má nádor vo veľkosti tenisovej loptičky pri slezine. Za všetky vyšetrenia, ošetrenia a následnej operácie veľmi pekne ďakujem mladým šikovným lekárkam a zdravotnému personálu a ešte aj za jeho ostrihanie.

Kristína Szalayová

Pani doktorka aj sestrička boli veľmi milé a ochotné. Profesionálny prístup a hlavne veľa trpezlivosti s tým našim malým bláznom. :) Cenovo taktiež veľmi dobre. Túto kliniku môžme len vrelo odporučiť. :)

Vladimira Harmatova

Dnes sme boli na očkovaní na tejto veterinarnej klinike a bola som velmi milo prekvapena. Vsetko krasne, cistunke, pani doktorka velmi mila, spravila aj prehliadku, popocuvala, prehmatala, spravila zapis do registra, slecna na recepcii takisto velmi mila, super nam poradila. Odporucam.

Kristina Megova

Najlepsia veterinarna klinika v Petrzalke. A to uz mame nejake skusenosti z inych klinik, vratane tych "premiovych". Ak hladate moderne postredie, ludsky pristup, tu najdete ludi, ktori sa nielen tvaria, ale skutocne miluju zvieratka. A to pisem naozaj z vlastnej skusenosti. Toto nieje PR recenzia. S Adelkou chodime pravidelne na nechty, ockovania a naposledy s alergiou. A alergia je pod kontrolou, ziadne nekonecne skrabanie. Nemenila by som, a ani menit nebudem. DAKUJEM, EasyVet a celemu timu. ❤️

Paulina Subova

Úžasný prístup pani lekárky veľmi milá a ceny oproti klinike kde som chodila boli jak zadarmo!!! Odporúčam:)

Pavel Paul

Veterinárne služby na vysokej úrovni, parkovanie bezproblémové. Hviezda dole za vyššie ceny.

Katarina Obernauerova

EasyVet je presne klinika, akú si pre môjho psa predstavujem. Krásne a čisté prostredie, vynikajúce vybavenie, príjemná komunikácia, odborný a citlivý prístup ku zvieratku, dôkladné vysvetlenie každého úkonu a výsledku. Ďakujem za všetku starostlivosť, ktorú u Vás Eddy má :)

Veronika Zboniaková

Som veľmi spokojná s pani doktorkou Michalovou, ma profesionálny a ľudský prístup. Odporúčam ju všetkými desiatimi. :)

Simona Fatulová

Bez váhania odporúčam. Skvelý, precízny a priateľský prístup so 100% ohľadom na zdravie a dobro zvieratka. Náš psík tam chodil vyslovene rád ❤️

Ivan Mach

Máme za sebou ťažký priebeh. S fenkou sme chodili viacero dni na infúzie, či testy. Prístup zo strany personálu bol maximálne ľudský a ústretový, aj v momente, keď sme - naša Lara aj my - už boj vzdali. Kliniku odporúčam. ĎAKUJEME.

Vladimir Zelinka

Príjemné prostredie, milý personál a majú tu aj odborníčku na hlodavce.

Mária Kozubová

Velmi mile doktorky su tam a taktiež odborníčky. Sme spokojní.

Janka Jonová

Super klinika ♥️ pani doktorka bola úžasná, vidno že má k zvieratkám cit. Máme mačku, ktorá sa správa u veterinára agresívne a zvládli sme to na jednotku (pani dr. s kúsancom na ruke, ale zachovala pokoj). Vrelo odporúčam všetkými desiatimi.