Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Náš team

Predstavujeme vám náš šikovný a skúsený tím veterinárnych doktorov a sestričiek, ktorí vás budú sprevádzať návštevou na našej veterinárnej klinike.

Erika Barániová

Erika Barániová

Strihačka

Erika má vyštudovaný odbor Kynológia na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Svoje skúsenosti so psíkmi nadobúda už od samého detstva. Jej práca v salóne Veselá Labka ju veľmi baví. Kladie veľký dôraz na to, aby sa klienti cítili v salóne čo najlepšie, a aby pociťovali počas procedúr čo najmenej stresu. Vo svojom odbore sa snaží neustále vzdelávať a zdokonaľovať. Najčastejšie upravuje psíky, avšak nebojí sa ostrihať aj mačičku, či králika. Ku každému pristupuje individuálne, nakoľko každé zvieratko je iné.

Najradšej strihá pudle, bišóniky, špice a plemená so srsťou, z ktorej sa dá "tvarovať". Erika používa pri práci pozitívny prístup a dobre správanie odmeňuje mlskami. Ak psík potrebuje pri úprave viac času, dopraje mu ho. Úpravu robí postupne a pomaly, robí len to, čo jej sam zvierací klient dovolí. Je majiteľkou trpasličieho pudlíka Bobíka, ktorý jej často robí v salóne spoločnosť a psíkom emocionálnu podporu.

Erika sa na Vás teší v salóne v Petržalke (Veterinárna klinika Easyvet).