Dnes zatvorené

+421903655648

O našej veterinárnej klinike...

Prečo sa rozhodnúť práve pre EasyVet?

Prečo sa rozhodnúť práve pre EasyVet?

Ponúkame vysoko odbornú veterinárnu starostlivosť. Vzhľadom na to, že máme dlhoročné skúsenosti, dokážeme diagnostikovať rôzne ochorenia a následne aplikovať účinnú liečbu pre Vášho domáceho miláčika. Základným cieľom našej plne vybavenej kliniky EasyVet  je poskytovať najdostupnejšiu možnú veterinárnu starostlivosť o domáce zvieratká, ako sú psy, mačky, drobné hlodavce, či iné menšie spoločenské zvieratká. Chceme docieliť, aby bol zvierací pacient zdravý a  majiteľ spokojný. Každý pacient je pre nás dôležitý a jedinečný, preto sa snažíme vyhovieť jeho požiadavkám a zároveň poukázať na to, že návšteva veterinára môže byť iná, ako boli pacienti doteraz zvyknutí. Keďže klienti sú našou prioritou, snažíme sa robiť všetko preto, aby naša pozornosť a snaha bola venovaná práve im.

Akú veterinárnu starostlivosť poskytujeme?

Akú veterinárnu starostlivosť poskytujeme?

U nás na veterinárnej klinike môžete nájsť komplexnú starostlivosť, či už ide o preventívnu medicínu, rôzne vyšetrenia, internú medicínu, chirurgické zákroky, hospitalizáciu, chovateľské, výživové poradenstvo a mnoho ďalšieho. Využívame najnovšie odborné poznatky, postupy a technológie. O pacienta sa u nás starajú len tí najlepší veterinárni doktori, ktorí okrem vysokej odbornosti, kladú dôraz aj na transparentnosť, férovosť a profesionalitu vo vzťahu k pacientom a ich majiteľom. Čo je veľmi dôležité podotknúť je to, že kladieme veľký význam dôkladnej informovanosti majiteľov o stavu ich zvieratka. Vďaka spolupráci s partnerskými veterinárnymi klinikami PrimaVet, SpektraVet, LionVet vieme dosiahnuť lepšie podmienky od dodávateľov prístrojov, materiálu, či dokonca liekov. O tieto výhody sa s Vami delíme v podobe nižších cien pre našich pacientov, čo znamená, že sa snažíme byť aj cenovo dostupní.

Zdravie našich pacientov je pre nás na prvom mieste

Zdravie našich pacientov je pre nás na prvom mieste

Keďže vieme, že zvieratko si nevyberá čas, kedy potrebuje veterinárnu pomoc, sme k dispozícií aj mimo bežných ordinačných hodín na našej partnerskej klinike PrimaVet v Rači, kde funguje do pohotovosť do polnoci. Po tomto čase sa už na klinike venujú hospitalizovaným zvieratkám. Pred návštevou odporúčame si rezervovať termín s našimi veterinárnymi lekármi, a to buď prostredníctvom formulára, emailom, SMS alebo telefonicky. V rámci spolupráce máme možnosť konzultácie zložitejších prípadov s kolegami, poprípade možnosť referovať pacienta nášmu špecialistovi.

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Každý z našich veterinárnych doktorov sa špecializuje na svoju obľúbenú oblasť veterinárnej medicíny. Zároveň je našou snahou neustále napredovať. Napriek bohatej praxi a tisíckam úspešných veterinárnych zákrokov a spokojných klientov sa naďalej dovzdelávame o aktuálne novinky v odbore, chodíme na medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Ak ste sa rozhodli práve pre našu kliniku, môžete si byť istí, že Vášmu zvieratku bude určená tá správna diagnóza a poskytnutá len špičková starostlivosť.

Špičkové a kvalitné vybavenie

Špičkové a kvalitné vybavenie

Na našej klinike disponujeme, len tými najmodernejšími prístrojmi, od špičkových analyzátorov a mikroskopov až po digitálny röntgen. Vďaka nim môžeme poskytovať komplexnú veterinárnu starostlivosť pre pacientov presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií. Tieto moderné zariadenia nám pomáhajú efektívne a predovšetkým včas definovať všetky ich zdravotné komplikácie. V kombinácii s našimi dlhoročnými skúsenosťami bude zvierací pacient čo najskôr fit.

Príjemné prostredie je dôležité

Príjemné prostredie je dôležité

Hlavnou ideou našej kliniky je vytvorenie priateľského prostredia s osobným a ústretovým prístupom, kde sa bude pacient cítiť príjemne. Zakladáme si na citlivom prístupe k zákazníkom a s veľkou pozornosťou kladieme dôraz na to, aby zvieratká nepociťovali veľký stres z návštevy veterinárnej kliniky. Ohľaduplným správaním sa snažíme dokázať majiteľom aj zvieracím pacientom, že vyšetrenia sa môžu niesť v pokojnej a nerušenej atmosfére. Taktiež sa snažíme veľkosťou a riešením čakárne prispieť ku komfortu našich pacientov.