Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Náš team

Predstavujeme vám náš šikovný a skúsený tím veterinárnych doktorov a sestričiek, ktorí vás budú sprevádzať návštevou na našej veterinárnej klinike.

MVDr. Daniela Micháľová

MVDr. Daniela Micháľová

Veterinárna lekárka

MVDr. Daniela Micháľová, CSAVP- Dermatology , ukončila v roku 2017 štúdium na Univerzite Veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Počas štúdia absolvovala jeden rok na univerzite v Bulharsku cez program Erasmus. Po ukončení štúdia ďalej absolvovala jeden rok Erasmus v Atenách, Grécko, kde praxovala na viacerých miestnych veterinárnych pracoviskách, tak ako aj na Slovensku. Ešte počas štúdia sa začala venovať najmä veterinárnej dermatológii. Takisto absolvovala dermatologickú prax u certifikovaného dermatologického diplomate na veterinárnej klinike Anicura v Augsburg, Nemecko. Na klinike EasyVet sa primárne venuje dermatológii, z ktorej skončila v roku 2024 certifikovanú špecializáciu, pri ktorej absolvovala 6 dermatologických kurzov.

  • Dermatológia I. - Palma de Mallorca, Španielsko
  • Dermatológia II. - Palma de Mallorca, Španielsko
  • Dermatológia III. - Frankfurt, Nemecko 
  • Dermatológia IV., V a VI. - online (obdobie Covidu) 

Je členkou aj dermatologickej európskej asociácie ESVD a aktívne sa zúčastňuje aj na svetových dermatologických kongresoch a workshopoch: 

  • Porto, Portugalsko - 2022
  • Gothenburg, Švédsko - 2023
  • Viedeň, Rakúsko - 2023

Súčasťou jej veterinárnej práce je aj interná medicína a základná chirurgia mäkkých tkanív malých zvierat. Jej obľubou sú aj cudzie jazyky, hovorí anglicky, grécky a čiastočne nemecky.