Dnes zatvorené

+421903655648

Náš team

Predstavujeme Vám náš šikovný a skúsený tím veterinárnych doktorov a sestričiek, ktorí Vás budú sprevádzať Vašou návštevou na našej veterinárnej kliniky.

MVDr. Daniela Micháľová

MVDr. Daniela Micháľová

Veterinárna lekárka

MVDr. Micháľová ukončila v roku 2017 štúdium na Univerzite Veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Počas štúdia absolvovala jeden rok na univerzite v Bulharsku cez program Erasmus. Po ukončení štúdia ďalej absolvovala jeden rok Erasmus v Grécku, kde praxovala na viacerých miestnych veterinárnych pracoviskách, tak ako aj na Slovensku. Ešte počas štúdia sa začala venovať najmä veterinárnej dermatológii. Takisto absolvovala dermatologickú prax u certifikovaného dermatologického diplomate na veterinárnej klinike Anicura v Nemecku. Jej obľubou sú aj cudzie jazyky, hovorí anglicky, grécky a čiastočne nemecky.

Na klinike Easyvet sa primárne venuje dermatológii, z ktorej si v súčasnosti prostredníctvom zahraničnej univerzity externe robí certifikovanú špecializáciu. Súčasťou jej veterinárnej práce je aj interná medicína a základná chirurgia mäkkých tkanív malých zvierat.