Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Spolupracujeme aj s nasledovnými kolegami a partnermi

Zvierací salón - Veselá Labka

Zvierací salón - Veselá Labka

Okrem špičkovej komplexnej starostlivosti pre Vašich domácich miláčikov, môžete na našej novo otvorenej veterinárnej klinike využiť aj služby známeho zvieracieho salónu Veselá Labka. Zvierací salón sa nachádza priamo v priestoroch našej kliniky. Svojím klientom salón ponúka strihanie, česanie, trimovanie, správnu hygienu, či poradenstvo pri správnom výbere starostlivosti o srsť. Vždy používajú profesionálnu kozmetiku prispôsobenú priamo danému plemenu psa, ktorú si klienti môžu zakúpiť aj v našom obchodíku.

 

HAFPARK: Ideálne miesto pre každého psíčkara

HAFPARK: Ideálne miesto pre každého psíčkara

Pod jednou strechou u nás nájdete aj služby, ktoré majú zjednodušiť a spríjemniť každodenné povinnosti a radosti psičkárov. Toto skvelé miesto prevádzkuje priateľka našej veterinárnej kliniky. Navštíviť môžete v týchto priestoroch prvú kaviareň pre psy na Slovensku, ako aj zdravú psiu pekáreň, kde si môžete objednať výbornú narodeninovú tortu pre Vášho psíka. Okrem toho môžete využiť služby HAF škôlky, či nakúpiť chovateľské potreby v predajni HAF shop.

World Canine Prosport

World Canine Prosport

V prípade potreby môžete využiť aj služby profesionálneho výcviku psov, respektíve aj služby hotela pre psy, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Odporučiť Vám vieme náš partnerský World Canine Prosport (lokalita v okolí Senca), kde Vám bude zabezpečený výcvik psa tak ako ste si vždy želali, dobrá dostupnosť, ako aj profesionálny prístup.

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet nachádzajúca sa na Rustaveliho 11 v Rači je v súčasnosti naše referenčné pracovisko, v ktorom sa sústreďujú špecialisti (chirurgovia, ortopéd, kardiológ, stomatológ, špecialisti na plazy a drobné cicavce), najmodernejšie prístroje a vykonávajú zložitejšie prípady. Lekári sú k dispozícii aj pre neočakávané a nepredvídateľné prípady mimo ordinačných hodín počas pohotovosti, ktorá funguje do 24:00. 

Veterinárna klinika Lionvet

Veterinárna klinika Lionvet

Veterinárna klinika Lionvet v Ivanke pri Dunaji funguje od roku 2014, za ten čas sa stala moderným a vyhľadávaným pracoviskom v oblasti veterinárnej medicíny. Klinika ponúka komplexnú profesionálnu starostlivosť v rámci prevencie, internej medicíny, chirurgie a poradenstvo s chovom, výživou a welfare pre domácich miláčikov. 

Veterinárna ambulancia Spektravet

Veterinárna ambulancia Spektravet

Veterinárna ambulancia Spektravet funguje od roku 2018, za tú dobu sa vypracovala na úroveň najvyhľadávanejšej veterinárnej ambulancie v bratislavskom Ružinove. Okrem ošetrenia domácich miláčikov, ambulancia ponúka tiež služby zvieracieho salónu.