Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Sme súčasťou združenia veterinárnych kliník

Sme súčasťou združenia veterinárnych kliník

Výhodou našej kliniky je, že spolupracuje s ďalšími veterinárnymi pracoviskami. Veľmi si zakladáme na komplexnosti našich služieb, úzko spolupracujeme a navzájom sa dopĺňame.

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet nachádzajúca sa na Rustaveliho 11 v Rači je v súčasnosti naše referenčné pracovisko, v ktorom sa sústreďujú špecialisti (chirurgovia, ortopéd, kardiológ, stomatológ, špecialisti na plazy a drobné cicavce), najmodernejšie prístroje a vykonávajú zložitejšie prípady. Lekári sú k dispozícii aj pre neočakávané a nepredvídateľné prípady mimo ordinačných hodín počas pohotovosti, ktorá funguje do 24:00. 

Veterinárna klinika Lionvet 

Veterinárna klinika Lionvet v Ivanke pri Dunaji funguje od roku 2014, za ten čas sa stala moderným a vyhľadávaným pracoviskom v oblasti veterinárnej medicíny. Klinika ponúka komplexnú profesionálnu starostlivosť v rámci prevencie, internej medicíny, chirurgie a poradenstvo s chovom, výživou a welfare pre domácich miláčikov. 

Veterinárna ambulancia Spektravet 

Veterinárna ambulancia Spektravet funguje od roku 2018, za tú dobu sa vypracovala na úroveň najvyhľadávanejšej veterinárnej ambulancie v Bratislavskom Ružinove. Okrem ošetrenia domácich miláčikov, ambulancia ponúka tiež služby zvieracieho salónu.