Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Niečo z našej kliniky: Últrazvuk USG SonoScape S11

Niečo z našej kliniky: Últrazvuk USG SonoScape S11

Správna a rýchla diagnostika je hlavným predpokladom úspešnej liečby. Moderné vybavenie kliniky spolu s dlhoročnými skúsenosťami našich veterinárnych lekárov umožňuje efektívnejšie diagnostikovať a zlepšovať zdravotný stav pacientov. 

Jedným zo skvelých pomocníkov na klinike je aj Últrazvuk USG SonScape S11. Je ultraľahký prenosný últrazvuk, ktorý spĺňa najprísnejšie požiadavky na kvalitu zobrazenia a výbavy farebných prístrojov strednej triedy. Vyniká špičkovou kvalitou obrazu, užívateľsky príjemným rozhraním, poskytuje širokú škálu aplikácií, ako aj automatické výpočty, ktoré zvyšujú diagnostickú istotu. Ultrasonograf nám dovoľuje pozrieť sa zvieratku "do bruška". Slúži na zobrazenie vnútorných orgánov ako je pečeň, slezina, obličky, močový mechúr, prostata, maternica. Umožňuje nám zhodnotiť ich tvar, veľkosť, náplň a zmeny spôsobené chorobou. Používa sa napríklad aj na diagnostiku gravidity.