Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

EasyVet oslávila svoje prvé narodeniny

EasyVet oslávila svoje prvé narodeniny

Milí priatelia a klienti, dňa 11.10.2022 mala veterinárna klinika EasyVet svoje prvé narodeniny. Už je to rok, čo sa snažíme poskytovať tú najlepšiu veterinárnu starostlivosť pre vaše zvieratká.

Výhodou našej veterinárnej kliniky aj napriek tomu, že pôsobí v Petržalke len rok, je, že je súčasťou ďalších troch už zabehnutých veterinárnych pracovísk, ktorých história sa začala písať už v roku 2014. Zákazník tak u nás dostáva komplexnú veterinárnu starostlivosť v podobe širokého spektra služieb poskytovaných na našich jednotlivých veterinárnych prevádzkach, ktorými sú referenčné pracovisko PrimaVet v Rači, SpektraVet v Ružinove a  LionVet v Ivanke pri Dunaji. 

V prípade zložitejšej diagnostiky posielame pacientov do Rače, či Ivanky pri Dunaji. V Rači pôsobí napríklad ortopéd, kardiológ, stomatológ, či chirurgovia. K dispozícii je tam infekčné oddelenie, či pohotovosť do pol noci. Všetci sme jeden tím, veľmi si zakladáme na komplexnosti našich služieb, úzko spolupracujeme a navzájom sa dopĺňame. Čo je tiež dôležité, že sme dokonca systémovo prepojení, takže majitelia nemusia znova vysvetľovať, aký majú problém. Vybaviť všetky potrebné vyšetrenia v rámci komplexu vypomáhajúcich si kliník je rýchle a pohodlné.

Týmto vám chceme úprimne poďakovať za dôveru, ktorú nám prejavujete. Veríme, že budete s nami aj naďalej. Nezabúdajte, že zdravie vašich zvieracích miláčikov je pre nás prvoradé.

Váš tím EasyVet