Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť po tel. dohovore na partnerskej klinike Primavet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá

+421903655648

Náš team

Predstavujeme Vám náš šikovný a skúsený tím veterinárnych doktorov a sestričiek, ktorí Vás budú sprevádzať Vašou návštevou na našej veterinárnej kliniky.

MVDr. Jana Plešková

MVDr. Jana Plešková

Veterinárna lekárka

MVDr. Plešková už od ranného veka túžila byť veterinárnou lekárkou. Tento sen si splnila graduáciou Veterinárnej a farmaceutickej univerzity Brno v roku 2017. Do júna 2021 pôsobila na niekoľkých pracoviskách v Českej republike, z toho dve boli kliniky s pohotovosťou, takže skúsenosti má aj s ošetrovaním akútnych a polytraumatických pacientov. Rada rieši "záhady"- t.j. pacientov s chronickými problémami, nad ktorými iní doktori "lámu palicu". Takisto nezatvára dvere pred mačacími pacientmi, ku ktorým je potrebný osobitný prístup. Vo voľno čase sa venuje prechádzkam so svojím psíkom - špicom, športu a vareniu.

Na klinike Easyvet sa venuje  najmä internej medicíne a základnej chirurgii mäkkých tkanív malých zvierat - psov a mačiek. Učarovala jej dermatológia, ktorej by sa chcela v budúcnosti venovať najviac. Jej najväčšou motiváciou je spokojnosť klienta a zdravie pacienta.